KONST / Litografier / Litografi 12113067
nr 1211 3067
Ulf Wahlberg
(f. 1938), Sverige
Litografi, Signerad, daterad -78, numrerad 244/290. Motivet: 21x24 cm
Ulf Wahlberg, svensk målare och tecknare född i Stockholm 1938.
Utrop:
800 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 18:40:43
300 kr
350 kr
600 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
800 kr
900 kr
22 okt
Ulf Wahlberg
Läs mer om Ulf Wahlberg